Wiadomości

O!Shop na PKN Orlen


PKN ORLEN testuje nową koncepcję sklepu convenience połączonego z ofertą gastronomiczną na stacjach paliw. O!Shop to miejsce na szybkie i wygodne zakupy skierowane do klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów i usług.

Marka została stworzona w odpowiedzi na wzrost świadomości jakości odżywiania i zmieniające się wzorce konsumpcyjne. W ofercie sklepu znajdują się zarówno towary codziennego użytku jak również dostosowana do potrzeb klienta oferta gastronomiczna. Charakterystyczne dla O!Shop są produkty typu  Ready-To-Eat - dania przygotowywane i serwowane na miejscu w strefie jedzenia lub zaraz po opuszczeniu sklepu, takie jak np. świeże kanapki przygotowywane na miejscu, według kompozycji klienta i ciepłe przekąski, produkty Ready-To-Serve – dania gotowe lub półprodukty przygotowane do konsumpcji w domu lub w biurze oraz produkty typu Ready-To-Drink takie jak ciepłe napoje czy soki ze świeżo wyciśniętych owoców.

Pod koniec maja PKN ORLEN otworzył trzy testowe obiekty O!Shop w Warszawie na stacjach zlokalizowanych przy ulicy Surowieckiego, Postępu i Grzybowskiej.  Do końca roku Koncern planuje otworzyć kilka kolejnych lokalizacji – głównie w obrębie woj. Mazowieckiego.

 

Źródło:PKN Orlen

Wróć