Strefa przedsiębiorcy

Produkty fit w ofercie PKN Orlen - wystawcy XXIV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2017


"Z naszych obserwacji rzeczywiście wynika, że zainteresowanie ofertą gastronomiczną Stop Cafe i Stop Cafe Bistro, zwłaszcza tą zawierającą najwięcej naturalnych i świeżych składników, systematycznie rośnie. Wynika to z rosnących wymagań klientów i zwiększonej świadomości zdrowego stylu życia i jedzenia" - informuje nas Biuro Prasowe PKN Orlen.

"Już teraz, w naszym menu dostępne są produkty przygotowane z myślą o osobach, które dbają o zbilansowaną dietę, takie jak świeże kanapki, sałatki czy wrapy, przygotowywane na miejscu z najwyższej jakości składników przez profesjonalnie przeszkolonych pracowników. W ofercie znajdują się także Best Hot Dogi ze świeżymi warzywami tj.: sałatą, ogórkiem, pomidorem, które podawane są w lekkim pieczywie z lubczykiem. Do przygotowania naszych hot-dogów wykorzystywane są surowce bez dodatku glutaminianów i fosforanów. Jest to istotna informacja dla naszych Klientów i przewaga Koncernu nad konkurencją.
O unikatowości oferty gastronomicznej dostępnej na stacjach PKN Orlen stanowi również sukcesywne rozszerzanie menu o odżywcze koktajle i soki, przygotowywane specjalnie na życzenie klienta, z idealnie skomponowanych mieszanek owoców i warzyw.
Posiadamy również bogatą ofertę sklepową jeżeli chodzi o produkty fit. I tak na przykład na wybranych stacjach ORLEN dostępne są batony wypiekane ze świeżych owoców, wafle ryżowe czy smaczne, chrupiące chipsy z polskich jabłek oraz pomidorów, produkowane bez dodatku cukrów, suszone, niesmażone, naturalne.
Jeżeli chodzi o działania reklamowe związane z ofertą Stop Cafe i Stop Cafe Bistro, obejmują one promocje konsumenckie oraz bieżącą komunikację marki wzmocnioną wizerunkiem sponsorowanych przez PKN ORLEN lekkoatletów, m.in. olimpijczyków z RIO Anitę Włodarczyk oraz Piotra Małachowskiego .
Jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Facebooku, gdzie profil Stop Cafe ma już blisko 400 tys. obserwujących. Nasi klienci mogą również korzystać z aplikacji mobilnej „Stop Cafe. I już wiesz co zjesz”, w której znaleźć można aktualne menu, sprawdzić dostępność poszczególnych przekąsek na wybranej stacji ORLEN w pobliżu i skorzystać z atrakcyjnych kuponów rabatowych na wybrane produkty z oferty".

Źródło: PKN Orlen

WIĘCEJ czytaj w marcowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"; Z pełną ofertą PKN Orlen zapoznasz się podczas XXIV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW - ich najbliższa edycja to 17-19 maja 2017 r., EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Wróć